.....

گاه هیچ کس را نداشته باشی بهتر است!!!!!!!

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند............ 

/ 15 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یامور

چقدر حرف هست و من فقط سکوت می کنم امدنت را سکوت کردم! داشتنت را سکوت کردم! انتظار بازگشتت را هم... حالا نوبت توست... باید در سکوت به تماشا بنشینی سوختنم را !!

هستی بانو

موافقم

آوا

کور باش بانو! نگاه که میکنی، می گویند: نخ داد! عبوس باش بانو لبخند که می زنی، می گویند: پا داد لال باش بانو حرف که می زنی، می گویند: جلوه فروخت! ان ها هم بروند يه خاكي بر سر هيزي خودشان بكنند شاید دست از سرمان بردارند... شاید!

mohammad

آدما یاد میگیرن و همیشه دارن این کارو میکنن چه ناخود آگاه چه آگاهانه گاهی با سرعت و گاهی آنقدر آروم که شاید کندی اش را ذوق کنند بلکه راهی دور برگردان خورده باشد اما همین گاهی وقتاست که با همه ی وجود ناامیدت میکنه و پیش میری .... همیشه نقشه های ذهنی آدم حس مارکوپولویی آدمو ارضا نمیکنه و انگار دنیات دنیای شازده کوچولوییه که فرصت چندین تا غروب و هی به چشمات میدی تا پایان را با همه ی وجود بپذیری خب دیگه اندر فواید بزرگ شدن ، تنهایی و بی دوستیه ، اینکه یاد بگیری یا ظاهری یا واقعا قوی باشی و به خودت مدام بگی که باید هایت را نباید کن ، باشد که رستگار شوی ! و از دیگرفواید دوست داشتن هم تمام روزهایی است که بی دوست میگذرونی و به طرز عجیبی هم عادیه برات و مدام میخوای به خودت گیر بدی اما از بس نداشتن ها تکرار شده ، داشتن ها رو بسته کردی تو تمام گنجه های پوسیده ی دلت مبادا ،مبادا قفل زنگ زده اش را کسی کلید کند

یوسف

کاملا" موافقم.[لبخند]

نیشا

هی فلانی مـواظـب بـاش . . . هـمـہ آنـطـور ڪـہ نـشــــاטּ مے دهـنـد ، نـیـسـتـنـد

elmira

ali bod matlabet bahat moafegham

یه دیوونه

in jomlaro mizaram ro pm idim

خیلی دور خیلی نزدیک

[تایید]